es-zvaigz

AVIZO
Ekoloģiskie Ieraugi un Fermentātie Dzērieni

Jauka veselības garša!

AVIZO - patīkama veselības garša!

AVIZO ir vienīgie šāda veida bioloģiskie produkti. Produkti ir vērsti uz veselību, un tiem ir dažādas garšas, kas izgatavotas no dabīgiem produktiem. Satur miljardiem labvēlīgu zarnu baktēriju (probiotikas), fermentus, šķiedrvielas (prebiotikas), mikroelementus, vitamīnus, polinepiesātinātās un aminoskābes, kā arī beta-glikānu. Labvēlīgās AVIZO baktērijas ir efektīvas pret daudziem patogēniem, piemēram, salmonellu, E. coli, Candida Albicans u.c.

Zinātniskie pētījumi ir pierādījuši, ka AVIZO ieraugam piemīt bakteriostatiska iedarbība uz zarnu patogēniem, tas ir, kavē to vairošanos. Visi šie rezultāti iegūti Latvijas Dobeles pārtikas tehnoloģijas institūtā un iegūti, pateicoties daudzu gadu pieredzes pārtikas tehnologu Daļas Segliņas un Daļas Stabingenas darbam. Pateicoties to intensīvajai pārbaudei, pateicoties sastāva un ražošanas procesa uzlabošanai – AVIZO ir kļuvis par ideāli līdzsvarotu vidi, labvēlīgo baktēriju vairošanai, baktēriju kolonijas paliek dzīvas un efektīvas visu produkta derīguma termiņu.  AVIZO ir lieliska alternatīva probiotikas kapsulām. Piedāvājam fermentētus auzu dzērienus ar ilgu glabāšanas laiku un patīkamu garšu.

Pievilcīga cena! Pievilcīga cena! Mēs piedāvājam patērētājiem vislabāko cenas un kvalitātes attiecību tirgū. Mēs to sakām, pamatojoties uz lietotāju atsauksmēm, un ceram, ka bioloģiskie ieraugi un fermentētie dzērieni arvien vairāk atradīs vietu katrā ledusskapī. Rūpējies par savu veselību! Vai jūsu izvēle ir organiska?
Organiska kompozīcija! “Nomēriet septiņas reizes, izgrieziet vienu reizi.” Mēs piemērotu šo teicienu, izvēloties fermentētos pārtikas produktus. Ir gadījumi, kad patērētājs tiek maldināts, tāpēc pirms pārtikas iegādes pārbaudi, vai tas tiešām ir bioloģisks produkts? Visa AVIZO  produkcija ir sertificēta ar VŠĮ “Ekoagros” vides sertifikātu, tiek periodiski pārbaudītas izejvielas un ražošanas process, tiek novērtēta to kvalitāte, tāpēc produkti ir droši lietošanai.

Veselība! AVIZO auzu ieraugu kultūras ir apzīmētas ar Lietuvas Republikas SAM izdoto zīmi “Rakto Skylutė”, kas dod tiesības produktu saukt par veselīgu. AVIZO ieraugu kultūras ir biezas, un arī auzu produkti ir šķiedrvielu avots! Ar tiem barojas arī baktērijas, kas nodrošina to dzīvotspēju un efektivitāti visā produkta derīguma termiņā.

Fermentētie auzu dzērieni ir AVIZO ekskluzīvi bioloģiskie produkti, kuriem tirgū nav analogu. “Garšīgs, kā zīdaiņu smūtijs,” šādi šos dzērienus raksturo mazie AVIZO apmeklētāji un viņu vecāki. Izgatavots no auzām, fermentējot tās kopā ar bioloģisko sulu. Fermentācijas laikā tiek audzētas dzīvu baktēriju kolonijas. Ir trīs garšas, no kurām izvēlēties: ar ķirbi, ar smiltsērkšķiem, ar upenēm. Tā ir lieliska alternatīva brokastīm, kad esat ceļā un vēlaties remdēt izsalkumu vai slāpes. Dzēriens sniegs sāta sajūtu līdz pat trim stundām. Tāpat kā ieraugs arī AVIZO dzērieni nesatur cukuru, lipekli un laktozi.

*AVIZO nav zāles vai uztura bagātinātājs*

Receptes

Zaļais smūtijs ar avokado un riekstu sviestu

Garšīgas un ātras smūtiju receptes

Auzu pārslas ar banāniem un šokolādi

Garšīgas un ātras smūtiju receptes

Kokosriekstu granola ar griķiem un mandelēm

Garšīgas un ātras smūtiju receptes

Shopping Cart
Scroll to Top